Тихого 4

Хемич Ігор Дмитрович (Обраний депутат)

Межі округу: м. Калуш – вул. Коновальця: 3–5, 7, 9; вул. Тихого: 2-11А м. Калуш – вул. Малицької: 2–3; м. Калуш – вул. Малицької: 5–9; просп. Лесі Українки: 2, 4, 10 м. Калуш – вул. Малицької 1,22

9 thoughts on “Тихого 4

  1. Вже три дні (!) відсутнє ОСВІТЛЕННЯ на сходових клітках. Сутеніє дуже швидко – освітлення НЕОБХІДНЕ (і вранці також). Якщо вірити прогнозам синоптиків, незабаром температура повітря відчутно понизиться. Сніг ніхто не прибирає. Під масою снігу утворився лід – є небезпека травмуватися. Щось притихла “кипуча діяльність” Вашого підприємства.

  2. Сьогодні побачила ДБАЙЛИВЕ попередження про ожеледицю, прохання ходити по РОЗЧИЩЕНИХ доріжках. Насправді дуже слизько та небезпечно, але РОЗЧИЩЕНИХ доріжок НЕМА – можна травмуватися! Двірник недопрацював?

  3. Прикро, але факт: райдужні сподівання на суттєве покращення ОБСЛУГОВУВАННЯ у зв”язку з переходом до рук нового ВЛАСНИКА, на жаль, не справдились. Так само ігноруються прохання та зауваження. З настанням осіннього періоду, коли СУТЕНІЄ набагато швидше, доводиться з небезпекою для здоров”я, у повній темряві виходити вранці на роботу і так само повертатись. Для регулювання освітлення у під”їзді та на вулиці потрібні особливі вказівки чи затрати коштів? Не забезпечено майданчик для сміття контейнером для пластикової тари. Грибок (!!!), що є дуже небезпечним для здоров”я, розповзається по стінах. Не почищено від намулу підвальне приміщення, через що розповсюджується сморід та розплоджуються комахи. Хотілось би бачити, що нами опікуються, за нас дбають. Житловий фонд старий. Без елементарної підтримки ми, мешканці, можемо опинитися на вулиці. Але, як у класика, – “порятунок потопельників є справою рук самих потопельників”?

  4. Прошу ВІДРЕГУЛЮВАТИ ОСВІТЛЕННЯ у під”їздах будинку відповідно до СЕЗОНУ. Саме в той час, коли мешканці йдуть на роботу чи відводять дітей у садочки чи школи, освітлення щезає і у повній темряві доводиться виходити з квартир, наражаючись на небезпеку. Те ж діється із освітленням вулиць. Незабаром сутенітиме ще швидше. Постає питання: за що ми платимо? Послуга повинна приносити КОРИСТЬ.

  5. Прикро, але факт : ” не кажи “гоп”, поки не перестрибнеш”(з приводу сквера, що заріс травами)! Не знаю, якою ЛОГІКОЮ керувалися косарі, але, обробивши невеличку площу, ЧОМУСЬ перейшли на майданчики біля сусідніх будинків, залишивши сквер напризволяще. Не звикли українці працювати без “нагайки”- майстер не проконтролював, а за ними й слід прохолов. ПРИКРО.

  6. Сьогодні (17.07.2018) у нашому чудовому скверику розпочали косити ХАЩІ (ті зарості важко назвати травою). Мешканці вдячні п Майко І.С за ОПЕРАТИВНІСТЬ. Як довго ми не мали ГОСПОДАРЯ! Минулого літа ентузіасти висадили алею, яка через кілька років створить затишну тінь під час літньої спеки. До нашого скверу сходяться матусі з інших мікрорайонів, бо є хоч якісь розваги для малих дітей. А літнім людям нема де посидіти: лавочок обмаль, та й ті виготовлені ВЛАСНОРУЧ місцевими умільцями.

  7. “Надія помирає останньою”! Спасибі від усіх мешканців будинку за оперативність. Мабуть, тепер дощові води не руйнуватимуть стіни. Виявляється, що для плідної праці потрібні ПОРЯДНІСТЬ, БАЖАННЯ, ПРОФЕСІЙНІСТЬ, ПОЧУТТЯ ОБОВ”ЯЗКУ. Скільки разів ми зверталися і до ЖЕКу, і до міської влади – питання не вирішувалося. Я ПОЧИНАЮ вірити в успіх. Разом ми – сила. Закликаю всіх мешканців СПРИЯТИ роботі фірми М.МОНТАЖ, не затримуючи ПЛАТНЮ. Дуже зручно, що є сайт, де можна викласти всі проблеми, не оббиваючи чиновницькі пороги, годинами висиджуючи в чергах.

  8. Бачу, що хтось з мешканців будинку надіслав фото ПОСТІЙНО МОКРОГО (!) підвалу, що за 57 років існування працівники ЖЕКу чистили від сили зо три рази (за наполяганням мешканців). Та це не ЄДИНА проблема. По стінах під”їзду РОЗПОВЗАЄТЬСЯ ПЛІСНЯВА, що несе не меншу загрозу не тільки здоров”ю, але й життю людей. Вчасно не знищена, вона потрапить у КВАРТИРИ. Потребують ремонту східці. Нещодавно встановлені металеві вхідні двері вже вкрилися іржею. На майданчику для сміттєвих відходів ВІДСУТНІЙ контейнер для збору ПЛАСТИКОВИХ пляшок. У чудовому зеленому сквері мешканці з підручних матеріалів встановили “лавки”( такого дива я більш ніде не бачила). Розростаються трави, які викошують дуже рідко. Водостічні ринви встановлені абияк і під час дощу вода тече по стінах будинку. Як бачите, п. Майко, проблем достатньо. Ми намагалися вирішувати свої проблеми з попереднім керівництвом (маємо документи), але крім збору грошей за неіснуючі послуги ( винищення гризунів, чистка підвалу та вентиляційних ходів, миття 1-го поверху, відсутність освітлення на сходових клітках і т.ін.) справа не просувалася. Маємо ВЕЛИКУ НАДІЮ на Вас. Будинок дуже старий (1961 р.). З таким “господарюванням” (маю на увазі попередника) ми можемо залишитися без житла. Підтримайте нас, будб ласка, і допоможіть у вирішенні зазначених проблем.

Leave a Comment

Увійти з допомогою: